//Grono Pedagogiczne
Grono Pedagogiczne 2017-10-10T22:33:32+00:00

Grono Pedagogiczne

DYREKCJA:

Krzysztof Maliszewski – dyrektor

Danuta Stradowska – zastępca dyrektora

PRZEDMIOTY OGÓLNE

Anna Dałek – kształcenie zintegrowane

Katarzyna Dołęga – kształcenie zintegrowane

Małgorzata Dzitko– jęz. polski

Ewa Gajkowska – jęz. angielski

Faustyna Gałązka  – wychowawczyni świetlicy

Waldemar Gębusia – matematyka

Bożena Gidzińska – wychowanie fizyczne

Zofia Godlewska – wychowawczyni świetlicy

Joanna Jankowska – plastyka i technika

Ewa Kazem – Bek – matematyka

Anna Krasowska – kształcenie zintegrowane

Anna Kunowska – geografia

Elżbieta Balcerek – kształcenie zintegrowane

Justyna Majdańska – kształcenie zintegrowane

Halina Miazga – wychowawczyni świetlicy

Hanna Mielczarek – przyroda i biologia

Małgorzata Mięgoć – pedagog szkolny i reedukator

Małgorzata Milczarek – informatyka

Magdalena Murawska – jęz. angielski

Dorota Najman – fizyka i chemia

Barbara Nurzyńska – biblioteka

Agnieszka Nurzyńska – Kozak – jęz. polski

Mariola Ogrońska – pedagog szkolny

s. Bożena Igowska – religia

Anna Serzysko – przyroda

Magdalena Stokowiec – wychowanie fizyczne

Arkadiusz Ząbecki – wychowanie fizyczne

Monika Zielińska – historia

PRZEDMIOTY OGÓLNOMUZYCZNE

Iwona Golachowska – audycje muzyczne,kształcenie słuchu z edycją nut, literatura muzyczna

Magdalena Pulcyn – kształcenie słuchu i rytmika

Anna Sobiecka – chór i orkiestra

Elżbieta Tarasewicz – rytmika i kształcenie słuchu

SEKCJA INSTRUMENTÓW DĘTYCH I PERKUSJI:

klarnet – Małgorzata Czachowska (kierownik sekcji)

trąbka – Dorota Cholewa

fagot – Marta Kobuszewska

perkusja – Edyta Krawczak-Gazda

saksofon – Wojciech Psiuk

flet – Joanna Popek

flet – Agata Witkowska-Cegiełka

SEKCJA INSTRUMENTÓW SMYCZKOWYCH I GITARY:

skrzypce – Bożena Binda-Maliszewska (kierownik sekcji)

skrzypce – Marzena Bajkowska

skrzypce – Hanna Dąbrowska

skrzypce – Magdalena Murawska

skrzypce – Małgorzata Pijanowska

gitara – Zygmunt Cegiełka

gitara – Krzysztof Gerus

gitara – Maciej Regulski

wiolonczela – Danuta Stradowska

wiolonczela – Maria Walasek

SEKCJA FORTEPIANU:

fortepian – Hanna Pęcikiewicz (kierownik sekcji)

fortepian – Marek Bieńkuński

fortepian – Iwona Buko-Zielińska

fortepian – Tomasz Januchta

fortepian – Ewa Kamińska

fortepian – Beata Ludwicka

fortepian – Krzysztof Maliszewski

fortepian – Katarzyna Parysek

fortepian – Iwona Tałałaj

fortepian – Jakub Tuszyński

fortepian – Małgorzata Wdziękońska