/, Konkursy, Wydarzenia/XI Międzyszkolny Konkurs „ Miniatura Fortepianowa”

XI Międzyszkolny Konkurs „ Miniatura Fortepianowa”

17 listopada 2018 roku odbędzie się jedenasta edycja konkursu.

Jego pomysłodawczynią jest p. Katarzyna  Parysek.

Każdy z uczestników zaprezentuje dwie miniatury o zróżnicowanym charakterze,  z czego jedna kompozytora polskiego. W tym roku,  ze względu na przesłuchania CEA klas VI cyklu 6- letniego i IV cyklu 4- letniego dopuszczamy dla pianistów z tych klas program składający się z miniatury i utworu polifonicznego epoki baroku.

Uczestnicy występują w trzech  grupach wiekowych:

I grupa- klasy I i II cyklu 6- letniego,

II grupa- klasy III i IV cyklu 6- letniego  oraz klasy I i II cyklu 4- letniego,

III grupa- klasy V i VI cyklu 6- letniego oraz klasy III i IV cyklu 4- letniego.

Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymają dyplomy uczestnictwa i drobne upominki.

Laureaci – dyplomy laureata i nagrody.

W obradach jury konkursu biorą udział wybitni pedagodzy – pianiści szkół warszawskich, m.in:

Kowalik- Burczy, O. Miller, J. Galant- Wojciechowska, A. Miłakowska- Kraski, K. Rymkiewicz, K. Maliszewski.

Serdecznie zapraszamy  wszystkich zainteresowanych!

Regulamin i karta zgłoszenia do pobrania poniżej

Regulamin i karta zgłoszenia
2018-09-24T09:22:12+00:00